TATO CHATA JE NA PRODEJ

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Chata uprostřed jesenické přírody

TATO CHATA JE NA PRODEJ
Prodáme velmi pěknou chatu v Dolní Moravici, na hranici CHKO Jeseníky, 4 km od Malé Morávky. V místě je čtyřsedadlová lanovka na kopci Čertův vrch, dva rybníky, pěkná restaurace. Chata je v těsné blízkosti lesa a je velmi pohodlně zařízena. Byla postavena v letech 2009-2010 a díky její unikátní dispozici ji lze využívat i komerčně. Chata byla pořízena jako vhodná investice a důvodem prodeje je naléhavá potřeba finanční hotovosti.  Doporučujeme prohlídku a osobní jednání. Zájemci mohou poslat sms, ozveme se obratem. Fota viz.  Fotogalerie
Cena 1.950.000 Kč.

Kontakt: info@regionopavsko.cz
tel. 603 255 195 – JEN SMS! Obratem se Vám ozveme.

Jeníkova chata je svou polohou zasazena do oblasti Hrubého Jeseníku u obce Dolní Moravice. Leží v nadmořské výšce 610 m přibližně 10 km od nejvyšší hory Moravy a Slezska – Pradědu (1492 m n.m.) Nacházejí se zde čtyři národní přírodní rezervace (Praděd, Rašeliniště Skřítek, Rejvíz, Šerák – Keprník) a celkem patnáct přírodních rezervací. Dýchat čistý, svěží vzduch a kochat se krásnými pohledy na horské masívy, obrovské lesní komplexy, množství nádherných vodopádů, průzračných bystřin a bohatou květenu. Je jeden z mála důvodů, proč navštívit Jeníkovou chatu.

Dovolená v zimních měsících přináší spoustu možností. V okolí chaty se nachází dvě lyžařská střediska: Ski areál Avalanche a Čerťák. Na své si přijdou jak rekreační lyžaři, tak rodiny s malými dětmi, pro které je připravená lyžařská školička. Je zde spoustu běžeckých drah, a pokud dostatečně mrzne, můžete si zabruslit na přilehlém rybníku.

Neváhejte nás navštívit i v pozdních jarních, letních a podzimních měsících. Pro aktivní turisty
je v okolí Jeníkové chaty nesčetně turistických tras. Pro milovníky odpočinku nabízíme wellness služby.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.